Ponuka - Fannhit

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Ponuka

Ponuka

ÚVOD

Čističky odpadových vôd FANN IN-DRÄN pracujú na princípe prirodzeného prírodného systému odbúrania biologického znečistenia. Prebytok kyslíka v kombinácii s vhodnou biologickou membránou zaručujú  veľmi dobrý výkon systému a robia proces čistenia oveľa účinnejším ako u tradičných systémov čistenia.

Oboznámte sa s našou rozsiahlou ponukou. Odborníci technickej podpory spoločnosti Fonhit spol. s r.o. odpovedia na Vaše otázky týkajúce sa dimenzovania, systémových riešení a technológie.

Disponujeme viac ako 15-ročnými skúsenosťami z návrhov, realizácie a prevádzky biologických čističiek odpadových vôd a naši parteri zo spoločnosti FANN zo Švédska vyše 30-ročnými skúsenosťami s pasívnymi systémami prírodného čistenia.

Celú rozsiahlu škálu ponuky nájdete
zatiaľ u nás na našej stránke alebo v našej spoločnosti. Neskôr, po dobudovaní predajnej, distribučnej a obchodnej siete, aj u každého z našich regionálnych autorizovaných predajcov (stavebných spoločností) v rámci Slovenskej republiky. Prehľad krajských a regionálnych autorizovaných zástupcov bude postupne doplňovaný a uverejnený v sekcii "Predajcovia".

Typický príklad zostavy pasívnej bezenergetickej čističky splaškových odpadových vôd založenej na princípe využitia
špeciálneho septika a biomodulov IN-DRÄN Plus III. generácie s dočistením na biopoli a vsakovaním vyčistenej vody do podložia.

Spoločnosť Fonhit s.r.o. realizuje dodávky a inštalácie pasívnych čističiek FANN IN-DRÄN na celom území Slovenskej republiky.

Vyžiadanie informácií
Informácie o možnosti dodávky a inštalácie pasívnych biologických čističiek splaškových odpadových vôd pre rodinné domy, chaty, chalupy, stredné i väščie objekty Vám radi zašleme na základe Vami vyplneného a odoslaného dotazníka.


 Žiadam o zaslanie podrobnejších informácií o čističkách a ich inštalácii
 Zaujímajú ma podrobnejšie informácie o podmienkach dodávky
 Žiadam o kontakt zástupcu spoločnosti Fonhit spol. s r.o.
FONHIT s.r.o, Centrum vodohospodárskych technológií, Dénešova 4, 040 23 Košice,
Tel/Fax: 055 3904932, Mobil: 0905 618714, E-mail: fonhit@fonhit.sk    Web: www.fonhit.sk

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky